جمعه, 3 اسفند 1397
عنوان : صعود مقتدرانه تیم فوتسال شركت پالایش گاز ایلام به دوردوم مسابقات المپیادكاركنان شركت ملی گازایران
کد خبر : ۲۸۹۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ 
ساعت : ۸:۲۹:۳۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


تيم فوتسال پالايش گاز ايلام با تيمهاي گازاستان كرمان، منطقه 2 انتقال گاز ومنطقه 1 انتقال گازهمگروه مي باشد
به گزارش روابط عمومی، تيم منتخب فوتسال پالايش گاز ايلام در اولين بازي گروهي خود توانست با نتيجه 9 بر صفر تيم گاز استان كرمان را شكست دهد، در روز دوم مسابقات نيز با تيم منطقه 2  انتقال با نتيجه 2 بر 2 به تساوي دست يافت و در مسابقه آخر گروهي با يك بازي هماهنگ و زيبا توانست با نتيجه 7 بر 4  تيم منطقه 1 انتقال گاز(فيناليست دوره قبلي مسابقات) را شكست دهد و درمجموع با 7 امتياز به دور دوم مسابقات راه یابد   .
در چارچوب این دوره  از مسابقات نتایج سایر رشته ها به شرح ذیل می باشد
تيم تيراندازي شركت پالايش گاز متشكل از دو تيم تفنگ و تپانچه كه با توجه به مدت زمان كم فعاليت رشته مذكور توانست از بين 28 تيم شركت كننده در مسابقات در رشته تپانچه در رده هفتم جدول و در رشته تفنگ نيز در رده دهم جدول قرار گيرد و عملکرد رضایت بخشی را از خود به جای گذارد.
تيم بسكتبال شركت نیز با تيمهاي پارس جنوبی وفجرجم همگروه مي باشد،که در اولين بازي گروهي خود با نتيجه 41 بر 32 نتيجه را به تيم حريف واگذاركرد و مسابقات آن همچنان ادامه دارد.
تيم منتخب واليبال شركت هم باتيمهاي منطقه 2،منطقه،3،منطقه 5 و پارس جنوبي همگروه مي باشدکه در اولين بازي خود با تيم پارس جنوبي نتيجه را واگذار ودر بازي دوم با تيم منطقه 2 عملیات انتقال گاز توانست تيم مقابل خود را شكست دهد.
 
 


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

شرکت پالایش گاز ایلام

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0