شنبه, 4 اسفند 1397
رو عنوان : مدیرعامل شرکت پالایش گاز ايلام عنوان کرد:
عنوان : تولید 708 میلیون متر مكعب گاز تصفیه شده به خط سراسری
کد خبر : ۲۹۲۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ 
ساعت : ۱۱:۳۱:۴۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 مدیرعامل شرکت پالایش گاز ايلام گفت: شرکت پالایش گاز ايلام با حفظ تولید پایدار خود تا پایان شهریورماه سال جاری میزان 708 میلیون متر مکعب گاز تصفیه شده به خط سراسری گاز ارسال نموده است. 
به گزارش روابط عمومی ، مهندس " شهریار داری پور "  افزود :شرکت پالایش گاز ايلام که از میدان گازی تنگ بیجار خوراک خود را دریافت میکند پس از پالایش، 5 محصول متان ، اتان، گاز مایع،  میعانات گازی و گوگرد تولید می کند .
وی با اشاره به اینکه گاز متان تزریق به خط سراسری برای مصارف شهری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد، اظهار داشت: گوگرد جهت مصارف صنعتی در حوزه اسید سازی و کودهای شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین سه محصول دیگر از جمله میعانات گازی، گاز مایع و اتان برای مصرف خوراک پتروشیمی‌ مورد استفاده قرار میگیرند.
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ايلام تصریح کرد: علاوه بر گاز تصفیه شده در مدت زمان مذکور در این شرکت بیش از 810 هزار بشکه میعانات گازی تولید و با توجه به عدم راه اندازي پتروشیمی ایلام به سایر مبادی مصرف ارسال شده است.
مهندس داری پور با بیان اینکه در مدت زمان مذکور بیش از 34 هزار تن گوگرد تولید شده است ، خاطرنشان کرد : در کارخانه دانه بندی، گوگرد بصورت پاستیلی تولید و در بازارهای داخلی و خارجی  به فروش میرسد که میزان فروش در شش ماهه اول سال جاری بیش از 28 هزار تن بوده است.
  مهندس داری پور از تولید بیش از 22 هزار تن گاز مایع خام خبر داد و افزود : در شش ماهه اول سال جاری میزان تولید گاز مایع خام بیش از 22 هزار تن بوده که با توجه به عدم دریافت توسط پتروشیمی ایلام غالب آن با هماهنگی های صورت گرفته به پالایشگاه چهارم مجتمع گازی پارس جنوبی ارسال شده است. بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

شرکت پالایش گاز ایلام

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0