چهارشنبه, 24 مهر 1398
رو عنوان : رئیس بهداشت،ایمنی و محیط زیست پالایشگاه گاز ایلام عنوان کرد
عنوان : رعایت مسائل ایمنی و زیست محیطی باعث كار بدون حادثه شده است
کد خبر : ۲۹۴۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ 
ساعت : ۱۴:۲۵:۲۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس بهداشت،ایمنی و محیط زیست شرکت پالایش گاز ایلام گفت:رعایت مسائل ایمنی و استاندارد های زیست محیطی باعث کار بدون حادثه در این شرکت شده که این نشان دهنده اهتمام کارکنان به رعایت الزامات ایمنی و استاندارد های زیست محیطی شده است.
به گزارش روابط عمومی،" روح اله شریفی "افزود:از نیمه دوم سال 1395 تا آبان ماه سال جاری ساعت کار بدون حادثه در این شرکت بیش از 4 میلیون و 290 هزار نفر ساعت بوده است.
وی با اشاره به اینکه ماموریت این واحد بسیار خطیر است و نباید در اجرای آن سهل انگاری شود، اظهار داشت:استقرار منظم سیستم مدیریت بهداشت،ایمنی و محیط زیست در این شرکت با سر لوحه قرار دادن و تمرکز بر موضوعات بهداشت،ایمنی و آتش نشانی،محیط زیست و پدافند غیر عامل،شرایط لازم برای بهبود،بهره وری و تعالی سازمان را فراهم آورده است.
وی تصریح کرد:التزام همگانی به قواعد و مقررات بهداشت،ایمنی و محیط زیست و رعایت شایسته اصول و الزامات ایمنی دقت و مسئولیت پذیری کارکنان از مهم ترین عوامل در بهبود شاخص های HSEو ثبت رکورد ساعت کار بدون حادثه در این مجموعه میباشد.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

شرکت پالایش گاز ایلام

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0