شنبه, 4 خرداد 1398
عنوان : همایش بسیج یادواره شهدای مدافع حرم در شركت پالایش گاز ایلام برگزار شد
کد خبر : ۲۹۶۴
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ 
ساعت : ۳:۲۷:۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

همایش بسیج یادواره شهدای مدافع حرم در شرکت پالایش گاز ایلام برگزار شد
 به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید جهان آرا شرکت پالایش گاز ایلام یادواره شهدای مدافع حرم در سالن آمفی تئاتر این شرکت برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی، این همایش در سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و با حضور سرهنگ کریمیان معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین استان ایلام، فرماندهان حوزه کارگری و شهید رضایی نژاد، مدیرعامل، هیئت رئیسه و جمع کثیری از بسیجیان شرکت پالایش گاز ایلام برگزار شد.
 در این مراسم ابتدا مهندس داری پور ضمن ارائه گزارشی در مورد فعالیت های شرکت گفت برنامه ریزی دقیق توسط پایگاه مقاومت بسیج شهید جهان آرا شرکت و اجرای مناسب برنامه‌ها باعث شد در دو سال پیاپی این پایگاه برتر کشور در جشنواره مالک اشتر را کسب نماید و به عنوان بازوی توانمند شرکت در زمان های مورد نیاز است.
 موسوی فرمانده پایگاه شهید جهان آرا هم به ارائه گزارشی از وضعیت پایگاه، نیروهای فعال و عادی و برنامه های انجام گرفته در این پایگاه پرداخت.
 سرهنگ کریمیان هم ضمن تجلیل از برگزاری اینگونه برنامه‌ها گفت: دشمن، با تمام توان خود در طول ۴۰ سال گذشته همه تلاش خود را در راستای تضعیف و براندازی نظام به کار گرفته ولی با توجه به ساختار الهی نظام و در راس آن مقام معظم رهبری و عدم اعتماد به دشمن هر روز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مقتدرتر از همیشه پیش رفته و به زودی انشالله چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن خواهیم گرفت.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

شرکت پالایش گاز ایلام

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0