پنج‌شنبه, 6 تير 1398
رو عنوان : رئیس پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز ایلام عنوان کرد:
عنوان : حمایت همه جانبه پالایشگاه از فعالیتهای علمی و پژوهشی كاركنان
کد خبر : ۲۹۹۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ 
ساعت : ۹:۲۰:۱۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس  پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز ایلام از حمایت 80 مورد مقاله علمی کارکنان این شرکت برای چاپ در مجلات معتبر و همایش های داخلی و خارجی خبر داد و گفت: شرکت پالایش گاز ایلام از مقالات علمی کارکنان در زمینه های مختلف که برای شرکت سود داشته باشند حمایت می کند.
به گزارش روابط عمومی،
دکتر احسان نوراللهی از فعالیت شش کمیته علمی و تخصصی در حوزه پژوهش و فناوری خبر داد و افزود: بیش از 70 نفر از مهندسان و متخصصان این شرکت و همچنین اساتید دانشگاه ها در این کمیته فعالیت می کنند.
وی اظهار داشت: ارتباط با مراکز مجامع علمی و انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی با دانشگاهها و مراکز پژوهشی به منظور تبادل تجربه و استفاده از تکنولوژی روز و بروزرسانی علمی در زمینه های مختلف از اقدامات انجام شده در این حوزه می باشد.
وی تصریح کرد: تا کنون بیش از 130 مورد پایان نامه تحصیلات تکمیلی در حوزه های مختلف فنی و مهندسی، محیط زیست و منابع انسانی توسط پالایشگاه گاز ایلام حمایت شده است.
وی خاطرنشان کرد: بهره گیری از توانمندی نخبه گان، اساتید و مهندسان این شرکت در قالب برگزاری 61 مورد جلسات سخنرانی علمی و علاوه بر این از هفت مورد تالیف کتب علمی نیز حمایت شده است.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

شرکت پالایش گاز ایلام

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0