پنج‌شنبه, 6 تير 1398
عنوان : استقرار دفتر پژوهش و فناوری شركت پالایش گاز ایلام در مركز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام
کد خبر : ۳۰۰۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ 
ساعت : ۹:۴:۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از استقرار دفتر پژوهش و فناوری این شرکت در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام خبر داد و گفت: به   منظور توسعه پژوهش‌های کاربردی، استفاده بهينه از امكانات، استعدادها و ظرفيت ها،رفع نيازهاي پژوهشي و تحقيقاتي،مشارکت موثر اساتید و پژوهشگران دانشگاهی، این دفتر استقرار یافته است.
به گزارش روابط عمومی،
مهندس "شهریار داری پور" در مراسم افتتاح این دفتر که با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام و جمعی از اساتید برگزار شد، افزود: هدف از ایجاد این دفتر ارتباط موثر بین صنعت و دانشگاه،انجام فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی،تعامل علمی بین شرکت پالایش گاز ایلام و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام و برگزاری نشست های علمی و کاربردی و ایجاد فناوری های جدید است.
وی اظهار داشت: واحدهای پژوهش و فناوری شرکت ها به طور کلی فعالیت هایی از جمله بهبود کیفیت محصول، تولید محصول جدید،رفع موانع تولید، افزایش‌سود آوری،کاهش ضایعات،بهینه سازی فرایندها،انتقال وجذب فناوریها،کسب دانش فنی برای تولید و غیره را دنبال می کند.
همچنین در این مراسم رئیس واحد پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز ایلام گفت:به منظور افزایش اثر بخشی و تسهیل ارتباط با اساتید و دانشجویان دانشگاه دفتر پژوهش و فناوری این شرکت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام راه اندازی شده است، و این دفتر به عنوان سومین دفتر حوزه پژوهش و فناوری بعد از دانشگاه های ایلام و دانشگاه رازی کرمانشاه افتتاح و راه اندازی شده است.
دکتر "احسان نوراللهی" افزود: کارشناسان حوزه پژوهش و فناوری با حضور در این دفتر پاسخگوی سئوالات و موضوعات اساتید و دانشجویان در حوزه های مختلف خواهند بود.
همچنین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در این مراسم گفت: استقرار این دفتر برای استفاده از توان کاربردی و عملیاتی و تلفیقی از علم و تجربه در کنار هم در جهت توسعه و پیشرفت دو مجموعه می باشد.
دکتر "محمد میرزایی حیدری" افزود: مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام به منظور تبدیل خلاقیت‌ها و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی به محصولات قابل ارائه به بازار و صنعت، فعالیت دارد.
وی اظهار داشت:هم اکنون چهار هسته و یک واحد فناور در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام مستقر هستند.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

شرکت پالایش گاز ایلام

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0