پنج‌شنبه, 4 بهمن 1397
    /  4
عنوان : تفاهم نامه همكاری علمی و پژوهشی بین شركت پالایش گاز ایلام و جهاد دانشگاهی
کد خبر : ۳۰۰۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ 
ساعت : ۱۰:۱۰:۳۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک بین شرکت پالایش گاز ایلام و جهاد دانشگاهی واحد ایلام خبر داد و گفت: این تفاهم نامه به منظور گسترش همکاری های بین صنعت و دانشگاه منعقد شده است.
به گزارش روابط عمومی،
مهندس "شهریار داری پور" در دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی واحد ایلام،افزود:به منظور توسعه همکاری های آموزشی، انجام پژوهش های کاربردی، استفاده بهینه از امکانات، استعدادها و ظرفیت ها، رفع نیازهای پژوهشی و تحقیقاتی، مشارکت موثر اساتید و پژوهشگران دانشگاهی این تفاهم نامه انجام شده است.
وی با اشاره به توانمندی ها و فرصت های همکاری فی مابین بر لزوم تحکیم ارتباط صنعت و دانشگاه و تعریف پژوهش های مسئله محور تاکید کرد و اظهار داشت:این تفاهم نامه به عنوان بستری برای توسعه فعالیت های فی مابین در حوزه های پژوهش، آموزش و فعالیت های آزمایشگاهی می باشد.
وی تصریح کرد: پالایشگاه گاز ایلام به عنوان یکی از بزرگترین مراکز صنعتی استان آماده همکاری و تبادل دانش و انتقال تجربیات صنعت به اساتید و دانشجویان دانشگاه ها می باشد.
همچنین رییس جهاد دانشگاهی ایلام به ظرفیت ها و توانمندی های جهاددانشگاهی اشاره کرد و گفت: جهاددانشگاهی یک نهاد آموزشی و پژوهشی بسیار گسترده در سطح کشور است که با ظرفیت‌های شبکه‌ای خود در زمینه‌های مختلف فناوری و اشتغال نقش مؤثری ایفا کرده است.
سید "غلامرضا حسینی" به اهمیت برنامه‌ریزی در زمینه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی در هر سازمانی تاکید کرد و افزود: جهاد دانشگاهی واحد ایلام با پشتوانه و ظرفیت شبکه‌ای این نهاد در کشور آمادگی ارایه هرگونه خدمات علمی،آموزشی و پژوهشی به سایر مجموعه‌های دولتی و خصوصی را دارد.
وی در ادامه به نقش ظرفیت‌سازی در راستای اشتغال و کارآفرینی برای توسعه و شکوفایی استان اشاره و تصریح کرد:با شناسایی فرصت ها و ظرفیت‌های ثابت کاری با مشارکت و همدلی دیگر نهادها می‌توان به اهداف توسعه‌ای در استان رسید.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

شرکت پالایش گاز ایلام

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0