دوشنبه, 31 تير 1398
    /  6
عنوان : حضور شركت پالایش گاز ایلام در نمایشگاه 40 سال دستاوردهای انقلاب اسلامی
کد خبر : ۳۰۱۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ 
ساعت : ۱۴:۳۵:۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شرکت پالایش گاز ایلام به مناسبت ایام اله دهه فجر ودستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در نمایشگاه داِئمی پارک جنگلی چغاء سبز که توسط دستگاههای دولتی، بخش خصوصی و دانشگاهها و نهاد های نظامی برگزار شد، شرکت کرد.
به گزارش روابط عمومی،شرکت پالایش گاز ایلام در این نمایشگاه دستاوردهای فنی مهندسی،عملیات، پژوهش و فناوری و غیره را درمعرض دید عموم مردم قرار داد تا آنان از نزدیک از موفقیت های این شرکت در زمینه های مختلف آشنا شوند.
همچنین در این نمایشگاه،مواد شیمیایی،قطعات مکانیکی که سازنده اصلی آنها کشورهای آمریکا، فرانسه،کانادا و سایر کشورهای دیگر بوده اند،امروزه با حمایت از توانمندیهای شرکتها ومتخصصان داخلی این قطعات و تجهیزات بومی سازی شده است، در معرض دید عموم مردم قرار گرفت.
شرکت پالایش گاز ایلام که از دستاوردهای انقلاب اسلامی برای تامین گاز خانگی استانهای غرب کشوراست، امروزه در زمینه های مختلف روز به روز قله های ترقی را در ابعاد مختلف طی می کند و علاوه بر ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم به عنوان یکی از واحدهای سود ده استان در این دیار مرزی است .
این نمایشگاه در 82 غرفه در فضایی به وسعت دو هزارو 300 متر مربع در محل نمایشگاه دائمی پارک جنگلی چغاء سبز ایلام از 13 بهمن ماه بمدت 9 روز دایر است.   


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

شرکت پالایش گاز ایلام

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0