شنبه, 4 خرداد 1398
    /  2
رو عنوان : رئیس برنامه ریزی و روشهای تعمیراتی شرکت پالایش گاز ایلام عنوان کرد:
عنوان : انجام تعمیرات پیشگیرانه بیش از یكهزارو ٣٠٠ تجهیز ابزار دقیقی و مكانیكی در پالایشگاه گاز ایلام
کد خبر : ۳۰۴۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ 
ساعت : ۹:۵۶:۵۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس برنامه ریزی و روشهای تعمیراتی شرکت پالایش گاز ایلام گفت: برای قابلیت‌ اطمینان بیشتر دستگاهها و تجهیزات پالایشگاهی و استمرار چرخه تولید گاز در این شرکت،کار تعمیرات پیشگیرانه بر روی بیش از یکهزارو ٣٠٠ تجهیز مکانیکی و ابزاردقیقی، انجام گرفت.
به گزارش روابط عمومی،مهندس"حسن زرگوشی" افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون این واحد در زمینه تعمیرات پیشگیرانه اقدام به تدوین و بررسی بیش از دو هزارو 500 تجهیز مکانیکی، ابراز دقیقی و برقی نموده که در نهایت کارت فعالیت و برنامه زمان بندی تعمیرات پیشگیرانه را برای یکهزارو ٣٠٠تجهیز تعریف و به نرم افزار IPCMMS جهت اجرا تزریق نموده است.
رئیس برنامه ریزی و روشهای تعمیراتی شرکت پالایش گاز ایلام اظهار داشت: این کارت هاي فعالیت برای تعمیرات پیشگیرانه در بخشهای آنالیز ارتعاش،تست تله های بخار،آنالیز روغن،آنالیز جریان، شیرآلات،ماشینهای دوار، تجهيزات ابزاردقيقي و تجهيزات برقي تعریف و در این نرم افزار بارگذاری شده است.
وی ادامه داد : همچنین کارت فعالیت 290 شیرهای اطمینان و دو هزارو 368 تجهیز ابزار دقیقی در دست اقدام است که در این نرم افزار تزریق خواهد شد.
وی تصریح کرد:در بخش پایش وضعیت دستگاههای دوار از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از یکهزارو 100 مورد آنالیز ارتعاش، 120 مورد تصویر برداری حرارتی،700 مورد تست تله های بخار و 40 مورد آنالیز روغن بر روی دستگاهها انجام شده است.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

شرکت پالایش گاز ایلام

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0