دوشنبه, 31 تير 1398
رو عنوان : رئیس آتش نشانی پالایشگاه گاز ایلام عنوان کرد:
عنوان : 300 نفر از كاركنان پالایشگاه گاز ایلام آموزشهای ایمنی و آتش نشانی فرا گرفتند
کد خبر : ۳۰۷۵
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ 
ساعت : ۷:۵۲:۳۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس واحد آتش نشانی شرکت پالایش گاز ایلام از برگزاري دوره آموزشي مقدماتي ايمني و آتش نشاني و خاموش كننده ها براي پرسنل شاغل در پالايشگاه گاز ایلام خبر داد و گفت: آموزش دوره مقدماتی ایمنی و آتش نشانی تاکنون برای 300 نفر از همکاران شاغل در این شرکت برگزار شده است.
به گزارش روابط عمومی،مهندس"علی کمندی" افزود: طبق مقررات ايمني و آتش نشاني وزارت نفت، مي بايست دوره آموزشي و بازآموزي آتش نشاني براي تمامي پرسنل شاغل در ارگان هاي زير مجموعه شركت نفت برگزار شود.
وی با اشاره به اینکه با هماهنگي و برنامه ريزي هاي صورت گرفته توسط واحد آموزش، دوره های آموزشی انجام می شود، اظهار داشت: دوره مذكور تاكنون در سه نوبت با محوريت آشنايي با خطرات پيراموني، شرح وظايف پرسنل در زمان حوادث، آشنايي با اصطلاحات ايمني و آتش نشاني در قالب كلاس تئوري و آشنايي و كار با انواع خاموش كننده ها بصورت عملي براي پرسنل واحدها و ادارات شركت پالايش گاز ايلام برگزار گرديده است.
وی با اشاره به اینکه در راستای افزایش سطح فرهنگ ایمنی و دیدگاه HSE،برگزاری این گونه آموزش ها برای محیط کار و محیط زندگی ضروری است،تصریح کرد: فراگیری آموزش ایمنی و آتش نشانی برای کلیه پرسنل شاغل الزامی است تا در صورت لزوم بتوانند پیشگیری  و اقدامات لازم را انجام دهند.
 رئیس واحد آتش نشانی شرکت پالایش گاز ایلام با بیان اینکه تاکنون این دوره آموزشی برای 300 نفر از همكاران برگزار و براي ديگر پرسنل پس از اتمام ماه مبارك رمضان و قبل از شروع تعميرات اساسي ساليانه برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: دوره مربوطه در پرونده آموزشي پرسنلي هر يك از همكاران در صورت حضور در هر دوكلاس تئوري و عملي، ثبت می شود.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

شرکت پالایش گاز ایلام

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0