دوشنبه, 31 تير 1398
رو عنوان : مسئول روابط کار،مددکاری و امور ایثارگران پالایشگاه گاز ایلام عنوان کرد:
عنوان : پالایشگاه گاز ایلام پرورش استعداد ها را از مهد كودك آغاز كرده است
کد خبر : ۳۰۷۷
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ 
ساعت : ۱۴:۱۱:۴۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰ مسئول روابط کار، مددکاری و امور ایثارگران شرکت پالایش گاز ایلام گفت: در راستای پرورش استعدادها پالایشگاه گاز ایلام نسبت به راه اندازی مهد کودک برای فرزندان پرسنل اقدام نموده که این موضوع می تواند زمینه بروز استعدادها را از مهد کودک فراهم کند.
 به گزارش روابط عمومی، "منوچهر کرمیان" افزود: به منظور رضایت مندی همکاران و پرورش مناسب نسل آینده در محیطی خوب و قابل دسترس برای والدین، این شرکت نسبت به راه اندازی این مکان فرهنگی اقدام کرده است.  
وی با اشاره به اینکه  ماهانه بیش از ۵۰ کودک از خدمات این مجموعه استفاده می‌کنند اظهار داشت: بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده بیش از ۹۰ درصد از پرسنل از فعالیت این مهدکودک اعلام رضایت نموده اند.
 مسئول روابط کار، مددکاری و امور ایثارگران شرکت پالایش گاز ایلام خاطرنشان کرد: به طور میانگین در هر ماه ۶ شیرخوار، ۱۴ نوپا، پیش دبستانی یک ؛ ۸ نفر  پیش دبستانی دو ، ۱۷ نفر از خدمات مهدکودک این شرکت استفاده می کنند.
 کرمیان افزود: شرکت پالایش گاز ایلام در نظر دارد با احداث چنین مکان های فرهنگی ضمن شناسایی استعدادها از دوران کودکی، برنامه های حمایتی خود را برای این افراد به شیوه های مختلف فراهم کند.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

شرکت پالایش گاز ایلام

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0