شنبه, 2 شهريور 1398
رو عنوان : معاون مهندسی و توسعه شرکت پالایش گاز ایلام عنوان کرد:
عنوان : پالایشگاه ایلام تقدیرنامه ۵ ستاره سرآمدی و بهبود مستمر دریافت كرد
کد خبر : ۳۰۸۹
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۳/۱۳ 
ساعت : ۱۰:۹:۱۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

معاون مهندسی و توسعه شرکت پالایش گاز ایلام گفت: پالایشگاه گاز ایلام در سال گذشته موفق به اخذ تقدیرنامه ٥ ستاره در دومین جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران شد.  
به گزارش روابط عمومي، مهندس"حامد عليشيري" افزود:با توجه به اقدامات اساسي صورت گرفته در راستای بهبود فعالیتهای کسب و کار شركت، بهينه سازي فرآیندهاي تولید گاز و محصولات جانبي  و پايداري توليد،كسب رضايت مشتريان در زمينه عرضه محصولات،مسئوليت پذيري در عرصه هاي مختلف اجتماعي، كاهش هدر رفت منابع انرژي و كاهش آلاينده هاي زيست محيطي و توسعه سيستم هاي مديريتي در این شرکت ، پالایشگاه گاز ايلام  موفق به اخذ تقديرنامه ٥ ستاره در دومين جايزه سرآمدي و بهبود مستمر شركت ملي گاز ايران شده است.
معاون مهندسي و توسعه پالايشگاه گاز ايلام از ارتقاء تعالی سازمانی در این پالایشگاه خبرداد و اظهار داشت: این شرکت در سال گذشته با همکاری کلیه واحدهای عملیاتی و ستادی برنامه‌های منسجم و دقیقی را برای حضور در دومین جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران در برنامه کاری خود قرار داد.
وی به برنامه‌ریزی‌های سال جاری برای ارتقاء بیشتر سطح تعالی سازمانی در این شرکت اشاره و تصریح کرد: با بازخوردهای اخذ شده از ممیزان جایزه تعالی در سال گذشته و طی جلساتی منعقد شده با کمیته های تعالی سازمانی در شروع سال جاری، برنامه‌های بهبود پالایشگاه برای ارتقاي بیشتر سطح تعالی در این واحد صنعتی و اخذ جایزه سرآمدی و بهبود مستمر در سطح تندیس در دستور کار قرار گرفته است.
وی ابراز امیدواری کرد با اجرای برنامه‌ها بهبود و توسعه،فرهنگ سازی و ارتقاء دانش تعالی سازمانی در سطح شرکت و مشارکت کلیه واحدها و پرسنل در انجام پروژه های بهبود بتواند زمینه مناسبی را برای حضور در فرآیند ارزیابی جایزه آتی شرکت ملی گاز ایران فراهم شود


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

شرکت پالایش گاز ایلام

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0