شنبه, 2 شهريور 1398
رو عنوان : مسئول ایمنی پالایشگاه گاز ایلام عنوان کرد:
عنوان : رسالت واحد ایمنی، مدیریت ریسك و جلوگیری از بروز حوادث است
کد خبر : ۳۱۱۲
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ 
ساعت : ۱۵:۱۴:۵۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مسئول ایمنی شرکت پالایش گاز ایلام  گفت: وظیفه مهم واحد ایمنی، مدیریت ریسک و به حداقل رساندن پیامدهای ناشی از بروز حوادث و جلوگیری از وقوع حوادث است.
به گزارش روابط عمومی، "عباس بدری منش" افزود: واحد ایمنی به منظور جلوگیری از بروز حوادث در واحدهای صنعتی ضمن انجام آموزش های ایمنی، با شناسایی خطرات  و اقدام برای حذف یا کاهش آنها و همچنین   ارائه راهکارهای مناسب انجام کار به صورت ایمن، به عنوان چتر حمایتی در حفاظت از پرسنل و تاسیسات و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه های انسانی و مالی شرکت عمل می کند.
وی با اشاره به اینکه نظارت ها و بازرسی های واحد ایمنی باعث به حداقل رساندن حوادث در این مکان صنعتی شده است، اظهار داشت: تمهیدات اندیشیده شده توسط واحد ایمنی و حمایت و همراهی کلیه واحدهای پالایشگاه در رعایت مقررات ایمنی، این پالایشگاه را به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه پیشگیری از حوادث معرفی کرده است.
وی ادامه داد: یکی دیگر از وظایف واحد ایمنی، ثبت و صدور پروانه های انجام کار و نظارت بر فعالیت‌های کاری از طریق سیستم پروانه کار می باشدکه تاثیر بسزایی در ایجاد شرایط ایمن برای انجام فعالیتهای صنعتی را مهیا می کند که با رعایت همین امر و دیگر مسائل ایمنی در تعمیرات اساسی سال جاری پالایشگاه و عبور از مرز 50 درصدی پیشرفت تعمیرات، تاکنون حادثه ای در حین فعالیتهای شرکت رخ نداده است. در جهت دسترسی به این مهم، تا به حال بیش از یک هزار پروانه انجام کار گرم، ۷۴ مورد پروانه انجام کار سرد  و ۲۳۶ مورد پروانه انجام کارگرم شعله باز در نیمه اول تعمیرات اساسی سال جاری صادر شده است.
مسئول ایمنی شرکت پالایش گاز ایلام تصریح کرد: گازسنجی و بازدیدهای مستمر از فعالیت های در حال انجام در زمان تعمیرات اساسی،  نظارت و اعمال توصیه های ایمنی به کلیه پرسنل در زمان انجام دادن فعالیت ها از دیگر وظایف این واحد در زمان تعمیرات اساسی پالایشگاه می باشد.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

شرکت پالایش گاز ایلام

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0