شنبه, 2 شهريور 1398
رو عنوان : رئیس بازرسی فنی پالایشگاه گاز ایلام عنوان کرد:
عنوان : بازرسان فنی ، چشمان بیدار پالایشگاه در امر نظارت‌های فنی هستند
کد خبر : ۳۱۱۵
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۱۲ 
ساعت : ۹:۱۴:۲۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

رئیس بازرسی فنی شرکت پالایش گاز ایلام گفت: بازرسی فنی به عنوان چشم بیدار پالایشگاه با اعمال بازرسی در مراحل خرید تجهیزات و قطعات و در زمان نصب با انجام تست های عملکردی، حضوری فعال دارد و به همین سبب احتمال بکارگیری و استفاده از تجهیزات و قطعات غیر استاندارد به حداقل می رسد.  
به گزارش روابط عمومی؛
مهندس "بهزاد پرچم پور" با اشاره به اینکه این واحد برای نظارت فنی حین انجام فعالیت های تعمیرات اساسی برنامه های مدونی طراحی کرده است، اظهار داشت : تعمیرات اساسی امسال با تکیه بر توان داخلی و با محوریت استفاده از کالاهای استاندارد و گواهی نامه دار داخلی انجام می شود.
وی افزود: بازرسی فنی به منظور دستیابی به حصول اطمینان از انجام صحیح و کامل تعمیرات و همچنین انجام تمامی موارد برنامه‌ریزی شده در تمام مراحل تعمیرات اساسی طبق استانداردهای بین المللی و روش جاری شرکت ملی گاز ایران حضور فعال و مستمر دارد.
مهندس پرچم پور  ادامه داد: بازرسی فنی با کنترل انطباق خدمات و محصولات سازنده های داخلی با استاندارد های مرجع و بين المللي و با کمک به رفع نواقص و ایرادات آنها به منظور ارتقای کیفیت محصولات داخلی ، در راستای اقتصاد مقاومتی و تولید کالای ایرانی، نقشي اساسی در بهبود کیفیت محصولات تولید داخل را ایفا می کند.  
وی با اشاره به اینکه بازرسی فنی بیشترین و مهمترین فعالیت خود را در تعمیرات اساسی ایفا می‌کند،اظهار داشت: به منظور استفاده حداکثری از توان داخلی، متخصصان بازرسی فنی با استفاده از روش های استاندارد و تستهای فنی،امکان استفاده از کالاهای داخلی را در اولویت قرار می دهند.
رئیس بازرسی فنی شرکت پالایش گاز ایلام گفت: به منظور انجام بهینه تعمیرات اساسی همگام با سایر واحدهای پالایشگاه، در واحد بازرسی فنی نیز با برگزاری جلسات مدون، تعریف اهداف و انجام تمهیدات لازم در راستای انجام هرچه بهتر فعالیت‌ها، تمام برنامه ریزی های لازم قبل از شروع تعمیرات اساسی صورت گرفته است.
مهندس پرچم پور افزود: در تعمیرات اساسی امسال، تجهیزاتی چون ۴برج احیاء و جذب، ۱۵ تجهیز تحت فشار ، 10 مبدل حرارتی، چندین مخزن ذخيره ، فیلتر ، کوره ، فلر و بیش از ده ها مورد شیرآلات مختلف مورد بازرسی فنی قرار مي گيرند.بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

شرکت پالایش گاز ایلام

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0