دوشنبه, 25 شهريور 1398
رو عنوان : به مناسبت هفته امر به معروف و نهی از منکر عنوان شد:
عنوان : بسیج پالایشگاه گاز ایلام در خط مقدم امر به معروف و نهی از منكر قرار دارد
کد خبر : ۳۱۲۹
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ 
ساعت : ۱۶:۱۱:۵۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

امام جماعت مسجد پالایشگاه گاز ایلام با اشاره به اینکه بسیج باید به عنوان خط مقدم این امر مهم و ضروری در جامعه و سطح پالایشگاه فعالیت کند، گفت: بسیج در همه عرصه در خط مقدم قرار دارد و در حوزه امر به معروف و نهی از منکر نیز باید از پیشقراولان باشد.
به گزارش روابط عمومی،حجت الاسلام " حسن نوروزی " در جلسه مربیان و سرگروه های حلقه صالحین بسیج پالایشگاه گاز ایلام،ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم،افزود: موفقیت این پالایشگاه در زمینه های مختلف بر کسی پوشیده نیست،انتظار میرود بسیجیان این واحد صنعتی نیز در زمینه امر به معروف و نهی از منکر تلاش کنند.
 وی به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اشاره واظهار داشت: نحوه امر به معروف و نهی از منکر آداب بخصوصی دارد که باید بسیجیان پالایشگاه به آن توجه ویژه ای کنند.
در ادامه جلسه،مسئول دفتر پایگاه مقاومت بسیج شهید جهان آرا از تلاش های بی وقفه سرگروه ها حلقه صالحین در جهت احیای امر به معروف و نهی از منکر در سطح شرکت و همراهی همیشگی با بسیج تقدیر و تشکر کرد
در پایان، این مراسم ، مسئول بازرسی و آموزش پایگاه ضمن تقدیم حکم سرگروه‌های حلقه‌های صالحین به آنان با توجه به فعالیت و امتیاز بندی انجام شده سرگروه های حلقه های صالحین برتر سال 97 را به ترتیب مجتبی طهماسبی، سعید جندیلی و مهدی یعقوبی معرفی نمود.


بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

شرکت پالایش گاز ایلام

DOURAN Portal V4.0.0.0

V4.0.0.0