صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

پالایشگاه گاز ایلام رتبه نخست سلامت نظام اداری را در بین پالایشگاههای کشور کسب کرد

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از کسب رتبه نخست این واحد صنعتی در ارزیابی سالیانه سلامت اداری و مقابله با فساد در بین پالایشگاههای کشور خبر داد و گفت: کسب این عنوان در سایه تلاش مستمر مدیران و پرسنل شرکت با رعایت مقررات و قوانین و همچنین بهره جستن از ظرفیت های قانونی در انجام امور، محقق شده است.

 

به گزارش روابط عمومی،  "روح اله نوریان " با بیان اینکه این شرکت توانسته در بین 7 پالایشگاه گاز کشور رتبه نخست ارزیابی سالیانه در خصوص سلامت اداری و مقابله با فساد را کسب کند، افزود:این ارزیابی به استناد ماده 25 قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، وضعیت شرکتها را در اجرای وظایف قانونی بررسی و با هم مقایسه می کند.

وی با اشاره به اینکه امور بازرسی و پاسخگویی به شکایات شرکت ملی گاز ایران هر ساله بر اساس الگوهایی ، شرکتهای تابعه را مورد سنجش قرار می دهد،اظهار داشت: این ارزیابی در شاخص های 9 گانه مشتمل بر  قانون‌گرایی، شفافیت، پاسخگویی، شایسته‌ سالاری، انضباط اداری و مالی، الگوی مصرف و بهره‌وری، استقرار و توسعه سامانه های الکترونیکی،  نظارت و کنترل  و آموزش، مهارت و توسعه فرهنگ دینی و اخلاقی  می باشد.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام اظهار داشت: در آخرین ارزیابی  انجام شده توسط شرکت ملی گاز ایران، شرکت پالایش گاز ایلام  با کسب امتیاز بالاتر نسبت به دیگر پالایشگاههای گاز کشور، رتبه نخست را به خود اختصاص داده و در ردیف شرکتهای بسیار خوب در این حوزه قرار گرفته است .

نوریان تصریح کرد: این واحد صنعتی در برنامه های کلان خود همچنان بدنبال اجرای دقیق قوانین و مقررات بوده و در جهت ارتقای هرچه بیشتر سلامت  نظام اداری اهتمام ویژه ای دارد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/05 - ١٢:٤٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 229

خروج
تصاویر منتخب

access deny