صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور:

برد شیرین تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام در مقابل سارگل بوشهر/ ایلام 2 بوشهر صفر

تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام در خانه حریف خوب درخشیدند و با دو گل در دقیقه 20 و 60 نام ایلام و ایلامیان را در سرزمین جنوب کشورمان فریاد زدند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام ، در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور تیم بانوان پالایش گاز ایلام که در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر مهمان تیم بانوان سارگل این شهر بود، ۲ بر صفر میزبان خود را شکست داد.

گلهای این دیدا توسط بازیکنان عاطفه ایمانی و فاطمه پسندیده به ثمر رسیدند تا تیم پالایش گاز ایلام بتواند با این پیروزی ۳ امتیاز دیگر را از این بازی خارج از خانه به دست آورد.

تیم پالایش گاز ایلام هم اکنون ۴ بازی، ۲ برد و ۲ باخت دارای ۶ امتیاز و در رده چهارم از گروه دوم لیگ برتر فوتبال بانوان کشور قرار دارد.

سرمربی تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام گفت: با توجه به اینکه آب و هوای بوشهر با ایلام متفاوت بود و بازیکنان حریف هم تلاش زیادی کردند ولی خوشبختانه بازیکنان ما در بازی خوب ظاهر شدند و دو گل برای دیارمان ایلام به ارمغان آوردند.

ایناس آراسته نژاد افزود: هرچه بیشتر مسابقه برگزار شود تیم فوتبال بانوان ایلام هماهنگ تر می شوند و ما نتایج مطلوبتری کسب خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: اولین گل این بازی توسط عاطفه ایمانی در دقیقه 20 به تیم حریف زده شد و گل دوم نیز توسط فاطمه پسندیده در دقیقه 60 زده شده و در مجموع، نتیجه این بازی دو بر صفر به نفع تیم ایلام به پایان رسید.

سرمربی تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام اظهار داشت: هفته آینده تیم بانوان پالایش گاز ایلام میزبان قشقاوی شیراز هستند و با توجه به شرایط فنی تیم انتظار میرود با اقتدار بازی این دوره را از آن خود کنند.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/28 - ٢١:٤٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 65

خروج
تصاویر منتخب

access deny