صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار 


مسئول امور ورزش پالایشگاه گاز ایلام:
تیم فوتبال بانوان پالایشگاه گاز ایلام در مقابل وچان کردستان سه بر یک نتیجه را واگذار کرد.
مسئول امور ورزش شرکت پالایش گاز ایلام گفت : تیم فوتبال بانوان پالایش گاز ایلام در هفته نخست رقابت های لیگ برتر کشور مقابل وچان کردستان نایب قهرمان فصل گذشته لیگ، با نتیجه سه بر یک شکست خورد.
 ١٢:٠٥ - 1399/09/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس روابط عمومی پالایشگاه گاز ایلام:
بیش از 300 بسته بهداشتی در بین دانش آموزان روستاهای چوار توزیع شد
بیش از 300 بسته بهداشتی در بین دانش آموزان روستاهای چوار توزیع شد رئیس روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام از توزیع 300 بسته بهداشتی در بین روستاهای منطقه چوار خبر داد و گفت: این واحد صنعتی به منظور کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه و در راستای توجه به مسئولیت های اجتماعی در مراحل متعدد به سالمندان، اقشار نیازمندو هم اکنون دانش آموزان مناطق روستایی کمک کرده است.
 ١٢:٠٠ - 1399/09/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
ارسال همزمان سه محصول تولیدی پالایشگاه ایلام به واحد الفین پتروشیمی:
نقطه عطف تولید، در سال جهش تولید
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از ارسال سه محصول تولیدی این پالایشگاه به پتروشیمی ایلام خبر داد و گفت: عملیات پمپاژ و انتقال سه محصول گاز مایع خام، میعانات گازی و اتان تولیدی این پالایشگاه، با هدف تامین خوراک واحد الفین پتروشیمی ایلام، از اواسط آبان ماه سال جاری، از طریق خط لوله آغاز شده است.
 ١١:١٩ - 1399/08/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در بازدید از پالایشگاه گاز ایلام:
پالایشگاه گاز ایلام پتانسیل مناسبی برای تبدیل شدن به صنعت سبز دارد
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان ایلام گفت: با توجه به انجام اقدامات شاخص در حوزه مدیریت پسماند، تصفیه پساب صنعتی‌ و فضای سبز دراین پالایشگاه، انتظار می رود با راه اندازی واحد الفین پتروشیمی و ارسال خوراک به آن مجتمع و به تبع آن کاهش فلرینگ و اجرایی شدن پروژه های کنترل آلودگی هوا، این واحد صنعتی از پتانسیل مناسبی برای اینکه در ردیف صنایع سبز استان قرار گیرد، برخوردار شود.
 ٠٨:٠٦ - 1399/08/17 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل پالایشگاه گاز ایلام:
نزدیکی پالایشگاه گاز ایلام به منطقه آزاد تجاری فرصتی مغتنم و کمک به توسعه نفت و گاز استان است
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام به مطرح شدن و پیگیری مجدد تصویب منطقه آزاد مهران ازسوی نمایندگان و مسئولان استان اشاره کرد و گفت: صادرات، بازاریابی و فروش برخی محصولات جانبی، سهولت و امکان تامین تجهیزات و مواد شیمیایی مورد نیاز پالایشگاه با توجه به فاصله کم تا این مرز استراتژیک، بخشی از مزیت های ایجاد منطقه آزاد مهران برای این پالایشگاه و به تبع آن توسعه حوزه نفت و گاز استان است.
 ٠٨:٢١ - 1399/08/16 - نظرات : ٠متن کامل >>
پالایشگاه گاز ایلام رتبه نخست سلامت نظام اداری را در بین پالایشگاههای کشور کسب کرد
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از کسب رتبه نخست این واحد صنعتی در ارزیابی سالیانه سلامت اداری و مقابله با فساد در بین پالایشگاههای کشور خبر داد و گفت: کسب این عنوان در سایه تلاش مستمر مدیران و پرسنل شرکت با رعایت مقررات و قوانین و همچنین بهره جستن از ظرفیت های قانونی در انجام امور، محقق شده است.
 ١٢:٤٧ - 1399/08/05 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 صفحه بعدی >>

تصاویر منتخب